KURUMSAL

Emrah Vardola Sn. Mustafa Sobay tarafından İstanbul’da 1976 yılında kurulmuştur. 1976 yılından itibaren küçük çaplı üretim yapan vardola atölyesi iken her yıl büyüyerek vardola  imalatı ve satışında uzmanlaşmış ve konusunda Türkiye’nin önde gelen vardola üreticisi firmalarından biri haline gelmiştir.

Bugün itibarıyle; 900 m2 kapalı alanda 1. kalite ve dünya standardlarında üretimini yaptığımız, aylık yaklaşık 300.000 metre, yıllık 3.600.000 metreyi bulan Salpa, Eva, Kösele, Termo, Pvc vardola üretim kapasitemiz ile sektörde ayrıcalıklı bir yer edinmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Vardola üretiminde kullandığımız hammadelerin tümü çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen, uluslararası kalite standartlarına uygun malzemelerden üretilmektedir.

Firmamız, Ayakkabı piyasasında vardola denildiğinde ilk akla gelen firmaların başında gelmektedir.  Fabrikamızda tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda üretim yapılmaktadır.Özel, kaliteli ve yenilikçi üretim anlayışı ile birlikte son derece geniş ürün çeşidine sahip olan firmamız, her zaman siz değerli müşterilerimizin emrindedir.

Öncelikli hedefimiz, kalitesi sürekli kontrol edilen hatasız yarı mamüllerimizin siz değerli müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla sunmaktır. Güvenilirlik ve süreklilik ana prensiplerimiz arasındadır. ‘’İtibarımız paramızdan kıymetlidir’’ sözü her zaman düsturumuz olmuştur.

Ürettiğimiz vardolalar gerek iç piyasada gerekse yurt dışı pazarlarda artan oranlarda ilgi görmekte olup, ihracatımız genellikle Ukrayna, Rusya, Bulgaristan, Romanya, İran, Ürdün, Lübnan, Mısır, olmak üzere ihraç edilmektedir.

Hedefimiz yurdumuzda üretim yapıp sürekli büyüyerek bir dünya markası yaratmaktır.

Daha fazla bilgi talebiniz ve siparişleriniz için: i[email protected]  e-mail adresimiz ile bizimle temasa geçebilir ya da iletişim bölümünde belirtilen adresde bulunan firmamızı ziyaret edebilirsiniz.